.

.

New
Висок quality5 x 10 x 4mm Челик 3-Делови Axial Удар Топката Имајќи Модел F5-10M Сет на 10

Висок quality5 x 10 x 4mm Челик 3-Делови Axial Удар Топката Имајќи Модел F5-10M Сет на 10

DEN 347.00
DEN 372.48

Стока
Достапно.


5 x 10 x 4mm Челик 3-Делови Axial Удар Топката Имајќи Модел F5-10 M Сет на 10
МАТЕРИЈАЛ : челик
Превозот :
1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 20-35days.
2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплата
Повратни информации :
1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,
вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.
2.Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме
се чувствуваат слободни да контакт пред да замине било кој тип на повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ако сакате да купите нешто друго не може да се најде во нашата продавница ,
ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори што е можно поскоро
Ви благодариме за вашето време и добредојде на нашата продавница за шопинг!

Детали

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
F5-10M
Бренд Име:
DTBird
Премази:
no
Структура:
Други
Должина:
5 x 10 x 4mm
Тип На Единица:
Пакет
Тежина На Пакет:
0.026kg (0.06lb.)
Пакет Големина:
14cm x 16cm x 10cm (5.51in x 6.30in x 3.94in)
Свеж

Избор на клиенти