.

.

New
16pcs ILQ-11 608RS 8x22x7 608 MOCHU уметничко Лизгање Имајќи Внатрешно Ролери Лежишта За Скејт Чевли Patins Скутер Скејтборд

16pcs ILQ-11 608RS 8x22x7 608 MOCHU уметничко Лизгање Имајќи Внатрешно Ролери Лежишта За Скејт Чевли Patins Скутер Скејтборд

DEN 846.72

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Dustproof дизајн 2. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
.16 ПАРЧЕ ILQ-11 608 RS Лежишта 8x22x7 Валчести Лежишта Слалом уметничко Лизгање Лизгање Скејт Кочница Лебдат Одбор Скејтборд Карактеристики на Производот : 1. Внатрешен Дијаметар : 8мм, Надворешниот Дијаметар : 22mm, Ширина : 7mm 3.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. High speed челик хром
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.

Детали

Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 1.6
Број На Модел На:
ILQ-11 608RS
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта
Премази:
Имајќи
Свеж

Избор на клиенти