.

.

New
BK0608 Игла Лежишта 6*10*8 мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи BK061008 Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај 35941/6

BK0608 Игла Лежишта 6*10*8 мм ( 6 Парчиња ) Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи BK061008 Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај 35941/6

DEN 443.52

Стока
Достапно.


Производот Се Покаже И Детали Слики
Имајќи Тип : Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај Meteic Серија Модел : BK0608 Вратило (Препратена) : 6.00 mm Надворешниот Кол (D) : 10.00 mm Ширина (Б) : 8.00 mm Тежина : 2.20 грама Количина : 1 lot = 6 компјутери

Детали

Бренд Име:
FUSHI
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
BK0608
Капацитет На Моторот:
6*10*8мм
Површина Грубост:
Ра 0.05
Структура:
игли валчести
Премази:
Хром Челик
Свеж

Избор на клиенти