.

.

New
BK3512 Игла Лежишта 35*42*12 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи BK354212 Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај 25941/35

BK3512 Игла Лежишта 35*42*12 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи BK354212 Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај 25941/35

DEN 438.72

Стока
Достапно.


Производот Се Покаже И Детали Слики
Имајќи Тип : Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај Meteic Серија Модел : BK3512 Вратило (Препратена) : 35.00 mm Надворешниот Кол (D) : 42.00 mm Ширина (Б) : 12.00 mm Тежина : 32.90 грама Количина : 1 lot = 1 компјутер

Детали

Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
BK3512
Капацитет На Моторот:
35*42*12mm
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик
Структура:
игли валчести
Свеж

Избор на клиенти