.

.

New
BK1816 Игла Лежишта 18*24*16 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи BK182416 Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај 55941/18

BK1816 Игла Лежишта 18*24*16 мм ( 1 парче ) Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи BK182416 Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај 55941/18

DEN 253.92

Стока
Достапно.


Производот Се Покаже И Детали Слики
Имајќи Тип : Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај Meteic Серија Модел : BK1816 Вратило (Препратена) : 18.00 mm Надворешниот Кол (D) : 24.00 mm Ширина (Б) : 16.00 mm Тежина : 19.90 грама Количина : 1 lot = 1 компјутер

Детали

Број На Модел На:
BK1816
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
18*24*14mm
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик
Структура:
игли валчести
Свеж

Избор на клиенти