.

.

New
5218 2RS Имајќи 90 x 160 x 52.4 mm ( 1 парче ) Axial Двоен Ред Аголна Контакт 5218RS 3218 2RS 3056218 Топката Лежишта

5218 2RS Имајќи 90 x 160 x 52.4 mm ( 1 парче ) Axial Двоен Ред Аголна Контакт 5218RS 3218 2RS 3056218 Топката Лежишта

DEN 7832.64

Стока
Достапно.


Детали

Капацитет На Моторот:
90 x 160 x 52.4 mm
Површина Грубост:
Ра 0.05
Број На Модел На:
5218-2RS
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Antirust Масло
Структура:
Длабоко Жлебот
Материјал:
52100 Хром Челик
Свеж

Избор на клиенти