.

.

New
1pcs 71909 71909CD P4 7909 45X68X12 MOCHU тенкоѕидните Минијатурни Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

1pcs 71909 71909CD P4 7909 45X68X12 MOCHU тенкоѕидните Минијатурни Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC-7

DEN 5184.00

Стока
Достапно.


Еден Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 71909 CD/P4 Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 45 mm OD (надворешен дијаметар) : 68 mm Ширина/Висина/Дебелина : 12 mm Количина : 1 buc Еднаков : 7909 C,71909 C
Аголна контакт топката лежишта, еден ред,
15° контакт агол
Димензионални и водење на точност во согласност со ISO толеранција класа 4
Во согласност со ISO димензија серија 19
P4 ABEC-7 Супер-прецизни
Никогаш не се отвори .

Детали

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
71909CD/P4
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Лежишта
Свеж

Избор на клиенти