.

.

New
FR2-5ZZ ABEC-1 (10PCS) 1/8х5/16x9/64 Flanged Инчен Топката Имајќи 3.175x7.938x3.571 mm

FR2-5ZZ ABEC-1 (10PCS) 1/8х5/16x9/64 Flanged Инчен Топката Имајќи 3.175x7.938x3.571 mm

DEN 714.72

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
FR2-5ZZ
Материјал:
Челик
Должина:
/
Бренд Име:
HWB
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
Длабоко
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Свеж

Избор на клиенти