.

.

New
FR168ZZ ABEC-1 (10PCS) 1/4x3/8x1/8 Flanged Инчен Топката Лежишта 6.35x9.525x3.175mm

FR168ZZ ABEC-1 (10PCS) 1/4x3/8x1/8 Flanged Инчен Топката Лежишта 6.35x9.525x3.175mm

DEN 451.00
DEN 474.72

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
FR168ZZ
Материјал:
Челик
Должина:
/
Бренд Име:
HWB
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
Длабоко
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Свеж

Избор на клиенти