.

.

New
JDB 183225 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи буш

JDB 183225 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи буш

DEN 1766.40

Стока
Достапно.


JDB 183225 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи буш
Големината 18*32*25mm
Ако ви треба други големина која не можете да најдете на нашата продавница,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Ако ви треба голема количина ние ќе ви ги даде голем попуст

Детали

Број На Модел На:
JDB 18*32*25
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
18mm
OD:
32-милиметри
H:
25mm
Свеж

Избор на клиенти