.

.

New
6832M ABEC-1 160x200x20MM Метрички Тенок Дел Лежишта 61832M Месинг кафез

6832M ABEC-1 160x200x20MM Метрички Тенок Дел Лежишта 61832M Месинг кафез

DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Детали

Број На Модел На:
6832M
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик/GCr15
Структура:
Топката имајќи
Материјал:
Хром Челик/GCr15
Свеж

Избор на клиенти