.

.

New
10pcs Бесплатен Превозот Axial Топката Удар Лежишта F12-21M 12*21*5 мм Авион, удар топката имајќи

10pcs Бесплатен Превозот Axial Топката Удар Лежишта F12-21M 12*21*5 мм Авион, удар топката имајќи

DEN 528.00

Стока
Достапно.


Модел
F12-21 M
Димензии
Создаден (d)
12
мм
Создаден (д1)
12.2
мм
Дијаметар (D)
21
мм
Ширина(H)
5
мм
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Детали

Број На Модел На:
F12-21M
Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката
Свеж

Избор на клиенти