.

.

New
1pcs 1214 70x125x24 MOCHU Само-усогласување на Топката Лежишта Цилиндрични Понесе Двоен Ред Висок Квалитет

1pcs 1214 70x125x24 MOCHU Само-усогласување на Топката Лежишта Цилиндрични Понесе Двоен Ред Висок Квалитет

DEN 556.80

Стока
Достапно.


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Цилиндрични Понесе Двоен Ред Авто-усогласување на Топката Лежишта Модел : 1214 Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 70 мм OD (надворешен дијаметар) : 125 mm Ширина/Висина/Дебелина : 24 мм Количина : 1 buc Понесе : Цилиндрични Понесе Само-усогласување на топката лежишта се двојно ред, само-задржување единици се состои надворешниот прстени со конкавна raceway, внатрешни прстени со цилиндрични или конусни понесе и топката кафез и собранија.

Детали

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
bearings
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
1214
Премази:
Имајќи
Структура:
Авто-усогласување на топката лежишта
Свеж

Избор на клиенти