.

.

New
6207ZZ 6207Z 6207-2Z 6207 5Pcs 35x72x17mm Челик Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи

6207ZZ 6207Z 6207-2Z 6207 5Pcs 35x72x17mm Челик Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи

DEN 2499.36

Стока
Достапно.

6207 ZZ 6207 Z 6207-2 Z 6207 5 Pcs 35x72x17mm Челик Запечатени Длабоко Ритам Топката Имајќи
Модел : 6207 ZZ
Пакет : 5pcs на 6207 ZZ длабоко ритам топката имајќи
Големина : 35*72*17mm Модел Создаден Дијаметар Ширина 6200-2 RS 10 30 9 6201-2 RS 12 32 10 6202-2 RS 15 35 11 6203-2 RS 17 40 12 6204-2 RS 20 47 14 6205-2 RS 25 52 15 6206-2 RS 30 62 16 6207-2 RS 35 72 17 6208-2 RS 40 80 18 6209-2 RS 45 85 19 6210-2 RS 50 90 20
Ако сакате да нарачате голема сума на овој ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние може да ви даде некои попуст.

Детали

Број На Модел На:
6207ZZ
Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 0.8
Капацитет На Моторот:
Челик Запечатени
Структура:
длабоко ритам топката имајќи
Премази:
Челик
Должина:
35x72x17mm
Свеж

Избор на клиенти