.

.

New
Новиот серво Волан Пумпа ASSY W/МАКАРА За РЕНО 7700426719

Новиот серво Волан Пумпа ASSY W/МАКАРА За РЕНО 7700426719

DEN 6480.00

Стока
Достапно.

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе го прифати вашето барање за без причина.
За Grantee :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако не направите чекор 1 но, купи погрешен дел,ние не преземаме никаква resposibility ако ум ,pls donot место цел ,ви благодариме !
ве молиме не го започнете sdisput во рамките на договореното време,бидејќи тоа е наш заеднички кредибилитет
е многу важно.
За превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата . Сите делови се проверуваат пред пратката и се сосема нови и во добра состојба.
сите врати треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост mail или емс(ние не сме одговорни за враќање на превозот обвиненија)ако брод од DHL ,UPS-от или на другите ,ние не сме во можност да ја прими ,поради кина обичај регулатива.ќе бидат овозможени за да се добие 100% наплата. ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупната сума или да ги испратите на друг ново за вас
Но pls имајте на ум дека ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса и detal. поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји , кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.Овој дел треба да биде инсталиран од страна на професионален механичар. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.за време на одмор ,некаде (краток акции)тоа ќе биде одложување за неколку дена
превозот секогаш со FEDAX ЕМС DHL и др .

Детали

Објектот Должина:
23
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
7700426719
Производителот Дел Број:
7700426719
Материјал Тип:
Iron алуминиум
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
4KGS
Другиот Дел Број:
7700426719
Објектот Висина:
18
Објектот Ширина:
18
За Возило Брендови/Модел:
Рено
ОЕМ:
7700426719
Материјал:
Iron алуминиум
боја:
Како на сликата покажа
Состојба:
100%Сосема Нов
Инженерство Име:
Серво волан пумпа
Примена:
За Peugeot 206
Серво Волан Дел Тип:
Серво волан пумпа
категорија:
управување
категорија 1:
пумпа
Категорија 2:
макара
Свеж

Избор на клиенти