.

.

New
2000pcs 8мм Прекрасна Срце Облик ПВЦ лабава Sequins Paillettes за Помине Уметност нокти/шиење/свадба декорација confetti

2000pcs 8мм Прекрасна Срце Облик ПВЦ лабава Sequins Paillettes за Помине Уметност нокти/шиење/свадба декорација confetti

DEN 253.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

2000pcs 8мм Прекрасна Срце Облик ПВЦ лабава Sequins Paillettes за Помине Уметност нокти/шиење/свадба декорација confetti Бесплатен Превозот
Состојба
100% Нови
Материјал
ПВЦ
Големина
Прибл : 8mm Кол,Без дупка
1 инч=25.4 mm 1 mm =0.0393 инчен
Бои
5 бои може да се изберат
Количина
2000pcs(50grams)
За голема цел, ве молиме контактирајте ме за промет на големо цена
Пакување Торба
opp вреќа

Детали

Тип На Производ:
Sequins
Функција:
Отпорност На Топлина,Еко-Пријателски,Не-Дисторзија,Отпорност На Триење
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Дебелина:
0.1 mm
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
8ММ Срце
Големина:
8#
Бренд Име:
Сон Создателот Diy
Свеж

Избор на клиенти