.

.

New
2500pcs(30g) 6mm ПВЦ Рамен круг лабава Sequins&Paillette за Шиење Облека, додатоци,Sequin за занаети свадба декорација

2500pcs(30g) 6mm ПВЦ Рамен круг лабава Sequins&Paillette за Шиење Облека, додатоци,Sequin за занаети свадба декорација

DEN 97.00
DEN 114.24

Стока
Достапно.


Пакување : бела патент торба& меур торба,ние се големо внимание на пакетот
Пакет : ќе добиете 2500pcs по многу во листа цена ,околу 30gram.
4,Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.4 mm или 1mm=0.
3,ве Молиме оставете позитивни повратни информации за нас и ако ви се допаѓа. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена.
5,ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
Цел да се покаже :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.
4,ви Благодарам многу и сакате да имате среќен шопинг ден!
1,точка ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по плаќање завршен примени.
2500pcs(30g) полна Боја Серија 6mm ПВЦ Рамен круг лабава Sequins&Paillette за Шиење Облека&прибор за Облека,Sequin за занаети
Детали За Производот :
Состојба : 100% Нови .
3,Не може да се некои мали разлики во тон на боја на фото и вистински објект, бидејќи на професионалната фотографија, осветлување, се следи светлината и контрастот. Или не, ве молам, точно пред исплата. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).
8,ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас
Можеби Ќе Сакате Ова Предмети : .

Детали

Тип На Производ:
Sequins
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Отпорност На Топлина,Еко-Пријателски,Отпорност На Триење,Не-Нарушување
Бренд Име:
isequins
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Дебелина:
0.1 mm
Обликот:
Круг
Спецификација:
6-20mm
Број На Модел На:
6MM РАМЕН
Големина:
6mm dia
боја:
9 различни солидна боја
Материјал:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти