.

.

New
3000pcs/многу(50g) 4mm Мет Црна Првенство лабава sequins убава занаети за шиење/webbing Diy додаток за деца Бележник DIY Confetti

3000pcs/многу(50g) 4mm Мет Црна Првенство лабава sequins убава занаети за шиење/webbing Diy додаток за деца Бележник DIY Confetti

DEN 253.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


3000pcs/многу(50g) 4mm Мет Црна лабава sequins убава занаети за шиење/webbing Diy додаток за деца DIY Бесплатен превозот
грам
Овие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, - Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн. Можете да лепак, шие или само организира нив во одреден модел за да ги направат да се издвоите од вашата Свадба, Занает, Картички, или други украси проекти. Има толку многу начини да ги користите, ве молам само да ја користите вашата имагинација. Таму може да се некои мали разлики во тон на боја на фото и вистински објект, бидејќи на професионалната фотографија, осветлување, се следи светлината и контрастот.Ве молиме посетете ја нашата продавница за широк избор на други слични предмети. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас

Детали

Тип На Производ:
Sequins
Големина:
4mm
Бренд Име:
Сон Создателот Diy
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
5mm Круг Првенство sequins
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Помине Уметност
Дебелина:
0.1 mm
Обликот:
Круг
Функција:
Отпорност На Триење
Свеж

Избор на клиенти