.

.

New
Бесплатен Превозот 30pcs оригинални ACS712ELC 5A Тековната Сензор Модул За Arduino

Бесплатен Превозот 30pcs оригинални ACS712ELC 5A Тековната Сензор Модул За Arduino

DEN 3226.00
DEN 3432.00

Стока
Достапно.

pin 5 V напојување на одборот моќ индикатор 2. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт .
ПРЕВОЗОТ
1.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации . не е откриен од страна на струја, излезниот напон е VCC / 2 3.8 (mm)
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.

Детали

Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Аналогни Сензор
Бренд Име:
custom-souring
Тип:
Biosensor
Број На Модел На:
тековната сензор модул
квалитет:
a
MOQ:
30
Свеж

Избор на клиенти