.

.

New
Бесплатен Превозот! 10pc Логика Ниво Конвертор го претвара 3.3 V 5V TTL логика на ниво на конверзија двонасочно Меѓусебна Конвертирате СЕНЗОР

Бесплатен Превозот! 10pc Логика Ниво Конвертор го претвара 3.3 V 5V TTL логика на ниво на конверзија двонасочно Меѓусебна Конвертирате

DEN 586.00
DEN 688.80

Стока
Достапно.

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!.3 v TTL
На TXI влез излез 3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.3 V моќ
GND со негативен напојување, две моќ ризница
На RXI внесете го 5v TTL, во RXO излез 3.3 V за пример ]
ХВ потоа 5 V моќ
НН потоа 3.добредојдовте на големо. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Ве молиме repack објектот внимателно. се надевам да се направи бизнис со вас. тоа трае околу 15-30days.3 V TTL TXO влез и излез 5 V TTL TXI и TXO двонасочно Меѓусебна Конвертирате
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена .

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Магнетен Сензор
Теорија:
сала сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
1
Свеж

Избор на клиенти