.

.

New
Бесплатен Превозот! USB ГИТАРА ЛИНК КАБЕЛ гитара ефекти, гитара електронско снимање модул

Бесплатен Превозот! USB ГИТАРА ЛИНК КАБЕЛ гитара ефекти, гитара електронско снимање модул

DEN 563.00
DEN 662.40

Стока
Достапно.

Неговиот звук е и топла и тешки, високо персонализирани
Вашиот гитара директно во вашиот компјутер, вашиот PC или Mac компјутер во гитара засилувач и снимање опрема без потреба за друг хардвер
Веднаш работа со симулација на софтвер од Мајчин Инструменти, Гитара Комбинации гитара засилувач и stomp кутија најдобри
Kristal 16-канал музика, снимки и Смелост уредување на софтвер
Директно поврзан со PC или Mac компјутер - ултра-ниска латентност ASIO возачот, стерео приклучок за слушалки излез, па можете да играте заедно со компјутер, кој
Излезен терминал за следење употреба (активни звучници)
Различни брзина фајл за репродукција на MP3, WAV, AIFF аудио датотеки - идеален пракса
USB интерфејс за напојување - ниту надворешно напојување
Високо-квалитетни компоненти и исклучително нерамен изградба осигурате долг живот
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл .)
4, висока отпорност на текст (професионална аудио картичка внесување на текст не е поврзан директно на гитара)
5, доаѓа со приклучок за слушалки излез, директен мониторинг
USB интерфејс го прави дури и повеќе моќни. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.
Бесплатен Превозот!
USB ГИТАРА ЛИНК КАБЕЛ гитара ефекти, гитара снимање на звук картичка
сандак :
работни слики :
Карактеристиките на производот се неколку :
1, usb вклучен директно во компјутер, погодно врски
2, asio канали нека ви ефект директно да го користите (можете исто така да користите guitarrig класа на софтверот)
3, така што на компјутер ќе стане вашиот гитара ефекти, голем број на моќни ефекти може да се симне бесплатно онлајн (BEP обезбеди некои од нивните сопствени да
Се најдат на интернет може да се најдат повеќе пример шеф еден блок)
4, како гитара снимки звучна картичка.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Вибрации Сензор
Материјал:
порцелански
Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
1
Свеж

Избор на клиенти