.

.

New
Бесплатен Превозот! IEC главата RTL2832U + R820T USB ДИГИТАЛНА-Т поддршка SDR авиони следење модул сензор

Бесплатен Превозот! IEC главата RTL2832U + R820T USB ДИГИТАЛНА-Т поддршка SDR авиони следење модул сензор

DEN 563.00
DEN 662.40

Стока
Достапно.

тоа трае околу 15-30days.ние ќе се реши што побрзо. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Главната разлика на сите други поддржани приемници досега е дека тоа го користи Ниско-АКО (3. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!.
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Иницирај на тјунер трае премногу долго во моментот, бидејќи возачот произведува многу на I2 C сообраќај, повеќето од нив се излишни како што изгледа.добредојдовте на големо. се надевам да се направи бизнис со вас.57 MHz) архитектура наместо Нула-АКО. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Магнетен Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Број На Модел На:
Нови
Свеж

Избор на клиенти