.

.

New
Брз Слободен Брод 20pcs/многу Оригинален германски јазик за Heraeus Тенок Филм Отпорник PT100 ниво Platinum Отпорник RTD WZP PT100A

Брз Слободен Брод 20pcs/многу Оригинален германски јазик за Heraeus Тенок Филм Отпорник PT100 ниво Platinum Отпорник RTD WZP

DEN 1737.00
DEN 1867.20

Стока
Достапно.

Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот
2.
Обичај
1.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.

Детали

Бренд Име:
MoreSunsDIY
Употреба:
Сензор На Температура На
Теорија:
Отпор Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Број На Модел На:
PT100 ниво platinum отпорник RTD WZP
is_customized:
Yes
Материјал:
Мешавина
Тип:
Biosensor
Свеж

Избор на клиенти