.

.

New
XFS-260 Преносни Автоклав, Висок Притисок Sterilizer Автоклав, 8L 1KW 220V

XFS-260 Преносни Автоклав, Висок Притисок Sterilizer Автоклав, 8L 1KW 220V

DEN 9551.52

Стока
Достапно.


Забелешка : Оваа ставка го поддржува само 220 V
Оваа ставка може да не се брод на Русија и Brizal,се надеваме на вашето разбирање
Функција :
1. Во текот притисок авто-празнење 0.145-0.165 Mpa
2. Највисок работна температура 126degree-128degree
3. Двојна скала нумеричка ознака мерач на притисок
4. Само inflating тип печат
5. Целосна нерѓосувачки
6. Двоен систем за греење на јаглен и електрична
7. Оперативен лесно и безбедност сигурен
Параметарот :
1. Модел : XFS-260
2. Капацитет : 8 L
3. Напојување : 220 V
4. Излезна моќност : 1.0 KW
5. Тежина : 7kg
6. Димензија : 320×320×320mm
Вклучуваат :
1 x XFS-260 Sterilizer

Детали

Број На Модел На:
XFS-260
Свеж

Избор на клиенти