.

.

New
Најновите притисок на Маслото сензор за EQ153 Аларм притисок го оценувате 0.08 MPa

Најновите притисок на Маслото сензор за EQ153 Аларм притисок го оценувате 0.08 MPa

DEN 583.20

Стока
Достапно.

Најновите Пролет вид притисок на Маслото сензор за EQ153 Мерење спектар : 0-1 носители.0 MPa Применливи модели: EQ153 Аларм притисок: 0.08 MPa Работен напон : 12 V/24 V универзална Тема големина : 10мм 1/8 NPT За Повлекува мотор


Детали

Капацитет:
0-1 носители.0 MPa
Бренд Име:
SHALUO
Број На Модел На:
EQ-153 24V
Модел:
EQ153
Опсег:
0-1 носители.0 MPa
тема големина:
10мм 1/8NPT
Напон:
12V/24V
Свеж

Избор на клиенти