.

.

New
2 парчиња Притисок Сензор Предавателот DC 5V G1/4 0-1 носители.2 MPa / 0-174 PSI За Вода на Гас Масло

2 парчиња Притисок Сензор Предавателот DC 5V G1/4 0-1 носители.2 MPa / 0-174 PSI За Вода на Гас Масло

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Детали

Капацитет:
0-1 носители.2 MPa
Број На Модел На:
0-1 носители.2 MPa
Свеж

Избор на клиенти