.

.

New
Висок квалитет на Багер Резервни Делови R220-5 21EN-40100 Сензор на Температура на Вода ,10PCS/МНОГУ,Бесплатен превозот

Висок квалитет на Багер Резервни Делови R220-5 21EN-40100 Сензор на Температура на Вода ,10PCS/МНОГУ,Бесплатен превозот

DEN 9360.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.Јас може да се обиде што е во моја моќ за да пребарувате за вас во Кина пазар со најдобри цени. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .Сите предмети од мојата продавница е нов бренд оние со висок квалитет со разумна цена. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
Контактирајте со НАС
1. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.

Детали

Број На Модел На:
R220-5
Свеж

Избор на клиенти