.

.

New
2 Жица Автомобил Coolant Сензор На Температура На Конекторот На Моторот За Тојота 158-0421

2 Жица Автомобил Coolant Сензор На Температура На Конекторот На Моторот За Тојота 158-0421

DEN 127.20

Стока
Достапно.


2 Жица Автомобил Coolant Сензор На Температура На Конекторот На Моторот За Тојота #158-0421
Карактеристики :
100% Сосема нов и Висок квалитет
Лесно се инсталира, трајни
Уникатен изглед
Директна замена & fit, plug and play
Спецификација :
-Боја : Црна
-Димензии : Должина 21cm(Кабел Должина - 21cm)
-Жици : 2
-Другиот Дел Број : 158-0421
-Поставување на Возило : Предната
-Количина : 1pc
Answer : ___________________________ NOTE :
Pls потврди вклопуваат објект, ако тоа одговара на вашата модели пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени :
1 x Coolant Сензор на Температура на Жица

Детали

Бренд Име:
Autoleader
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Производителот Дел Број:
OA721
Поставување на Возило:
Предна, Задна, Лево, Десно
Референца OE/OEM Број:
65816905133
Свеж

Избор на клиенти