.

.

New
Stenzhorn За Ford сензор на температура на вода ОЕМ 9L8A-6G004-ОС,9L8A6G004BC

Stenzhorn За Ford сензор на температура на вода ОЕМ 9L8A-6G004-ОС,9L8A6G004BC

DEN 623.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!
Пие И Време На Испорака
1.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. *Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до –не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија ПОВРАТНИ информации - Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. - Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.

Детали

Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Бренд Име:
stenzhorn
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
D
Мерен Опсег:
2.1
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2
Тип:
внесувањето воздух сензор на температура на
Свеж

Избор на клиенти