.

.

New
Бесплатен Превозот!1pcs/многу Безжична Shutter Ролери Врата Јазот Сензор Детектор SC2262/1527 433MHz Само За Нашиот Аларм Систем

Бесплатен Превозот!1pcs/многу Безжична Shutter Ролери Врата Јазот Сензор Детектор SC2262/1527 433MHz Само За Нашиот Аларм Систем

DEN 525.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.

Но, ние може да го прогласам за ниска цена. Ве молиме оставете порака до мене. Од Кина Пост Воздух Парцела забранува батеријата, ние обично ќе брод објектот преку Холандија Пост ,Сингапур Пост или Шведска Пост, наместо.Ако вашиот пакет е 1-3 кг, ние default за да ја прогласи за $20-$50.Сакаат u добар ден!
За декларација
Ако изберете локација за подигнување или Fedex,политика на секоја земја е различна, може ќе треба да плаќаат дополнителни царински давачки. Ова ќе биде многу голема штета.
Ако burglar отвора заштитени врата или прозорец, со магнетни се префрлат во внатрешноста на сензорот,
ќе патување, кое го поставува исклучување на безбедносниот систем.
Инсталирате еден на секој влез за да бидете сигурни дека вашиот дом е заштитена.5 ма
Пренос Freqency : 433 MHz
Пренос на Далечина : 30m
Примена :
Главно се користи за ролери shutter/ротирачка врата; исто така, примени и на други вратите и прозорците
Инсталација :
Стап дел А (магнетна лента) на работ на ролери shutter/ротирачка врата, и се држи дел Б на фиксна рамка на ролери shutter/ротирачка врата
Answer : ___________________________ Note : растојание на овие два дела ќе бидат помалку од 3-5 см кога ролери shutter/возен вратата е затворена.За да ги избегнете високите царински давачки.Ако имате било какви други барања.
Безжична Shutter Ролери Врата Јазот Сензор Детектор 433 MHz Само За Нашиот Аларм Систем
Само за нашиот аларм систем : направивме овој комплет само за нашите клиенти екстра треба
Вратата / Прозорец Сензори :
Овие сензори се користат за заштита на отворањето на двете врати и прозорци.

Детали

Бренд Име:
eMastiff
Број На Модел На:
JMC1
is_customized:
Yes
Фреквенција:
433Mhz
Безжична растојание:
60m во отворен простор
Батеријата:
12V23A
боја:
Бела
ОДГОВАРА ЗА:
само за нашиот аларм систем
Работа Темп:
-10 ~ 40 температура
Функција:
ролери shutter/ротирачка врата
Свеж

Избор на клиенти