.

.

New
Бесплатен Превозот!НОВИ вклучите Безжична 433mhz Врата, Прозорец Јазот Сензор Со СОС итни копчето За Нашите GSM PSTN Аларм Систем

Бесплатен Превозот!НОВИ вклучите Безжична 433mhz Врата, Прозорец Јазот Сензор Со СОС итни копчето За Нашите GSM PSTN Аларм Систем

DEN 374.00
DEN 393.60

Стока
Достапно.

5 MHZ
Пренос на Далечина: За 30m со една бариера
Внатрешна Дистанца: 15 mm
Работна Состојба: Температура -10 степени ~ + 40 степени
Влажност: ≤ 90% rh
Батеријата Време: Околу 12 месеци
Пакет Содржина
1 x Безжична Вратата Јазот Сензор ви Благодариме за посетата на нашата продавница и добредојде следниот.Ако вашиот пакет е 1-3 кг, ние default за да ја прогласи за $20-$50.Секој купувачот има обврска да го исчистите на царинската управа.Ако имате било какви други барања. Секој сензор
надзор (авто-проверка) за професионална сигурност и ви нуди избор во дизајн и перформанси
Тоа ќе работи со алармни системи, компатибилен со повеќето стандардни систем за безбедност.Ние може да го смени тоа.Но, ние може да го прогласам за ниска цена.
НОВИ вклучите Безжична 433mhz Врата, Прозорец Јазот Сензор Со СОС итни копчето За Аларм Систем
Само за нашиот аларм систем : направивме овој комплет само за нашите клиенти екстра треба

Вратата / Прозорец Сензори :
Овие сензори се користат за заштита на отворањето на двете врати и прозорци.Сакаат u добар ден!
За декларација
Ако изберете локација за подигнување или Fedex,политика на секоја земја е различна, може ќе треба да плаќаат дополнителни царински давачки.
Безжична Врата/Прозорец Сензор
(Јаз Детектор. Ве молиме одберете соодветна испорака на услугите. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време ако имате било какви прашања.

Детали

Бренд Име:
eMastiff
Број На Модел На:
MC3
is_customized:
Yes
Фреквенција:
433Mhz
Безжична растојание:
60m во отворен простор
Батеријата:
CR2032
боја:
Бела
ОДГОВАРА ЗА:
само за нашиот аларм систем
Работа Темп:
Работа Темп
функција 1:
Ultrathin надворешен дизајн
Карактеристика 2:
Панично Копче
Свеж

Избор на клиенти