.

.

New
Најдобар квалитет на 1 Копчето на Далечинскиот Клуч Со PCF7947 Чип NE73 Ножот За Рено (1 парче)

Најдобар квалитет на 1 Копчето на Далечинскиот Клуч Со PCF7947 Чип NE73 Ножот За Рено (1 парче)

DEN 408.00

Стока
Достапно.

Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел.
Најдобар квалитет на 1 Копчето на Далечинскиот Клуч Со PCF7947 Чип NE73 Ножот За "Рено" (1 парче)
доаѓа со сите внатрешни (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре (види слики). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашата приемот на производот.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3.
*1 Копчето ,Ne73 копче на ножот
треба програма ова копче во автомобилската locksmith. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и да ги сноси превозот на трошоците за враќање. преку Ali Express Стандард за Испорака
да се во Светот. Ако не сте задоволни со вашето купување .
* оваа далечинскиот клуч е PCF7947 чип. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.Ние би сакале да Соработка Со
клиенти од Светот.

Детали

Бренд Име:
KEYDIY
Број На Модел На:
STK-Рено-R12-01
Објектот:
далечинскиот клуч за renualt
Копче:
1 Копче
клучни balde:
Ne73
чип:
Pcf7947
Свеж

Избор на клиенти