.

.

New
Најдобар квалитет на 1 Копчето на Далечинскиот Клуч Со PCF7947 Чип NE73 Ножот За Рено (5 парчиња/многу)

Најдобар квалитет на 1 Копчето на Далечинскиот Клуч Со PCF7947 Чип NE73 Ножот За Рено (5 парчиња/многу)

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да не оставите лош повратни информации за нас, бидејќи ние секогаш сме подготвени решавање на сите проблеми за вас.
Најдобар квалитет на 1 Копчето на Далечинскиот Клуч Со PCF7947 Чип NE73 Ножот За Рено Twingo Clio (5 парчиња/многу)
доаѓа со сите внатрешни (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре (види слики). Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел.
* оваа далечинскиот клуч е PCF7947 чип. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте задоволни со вашето купување . Ние ги доставуваме 12 - месечно бесплатно одржување. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.
*1 Копчето ,Ne73 копче на ножот
треба програма ова копче во автомобилската locksmith. Откако ќе брод од пратката, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете Предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
* фреквенција е 433 Mhz. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам. Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст.

Детали

Бренд Име:
KEYDIY
Број На Модел На:
STK-Рено-R12-01
предмети:
далечинскиот клуч за рено
Чип во внатрешноста:
pcf7947 чип
Тежина:
30g
Фреквенција:
433Mhz
Копчето количина:
1 Копче
сечилото:
NE73 Сечилото
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти