.

.

New
Слободен испорака ОЕМ 4D-63 Transponder Чип(Замени некои genuien 4d-63) (10pcs/многу)

Слободен испорака ОЕМ 4D-63 Transponder Чип(Замени некои genuien 4d-63) (10pcs/многу)

DEN 1867.20

Стока
Достапно.

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3.
Особено за време на сезона!
Политика на враќање : 1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и да ги сноси превозот на трошоците за враќање. Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст. преку Ali Express Стандард за Испорака
да се во Светот.Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел. Ние ги доставуваме 12 - месечно бесплатно одржување. Ако не сте задоволни со вашето купување . Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Штом ќе добиете Предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме да го потврдите приемот штом ќе ја прими пратката,Ние се надеваме да се направи на долгорочни бизнис со вас. Ве молиме не двоумете се да ни e-mail доколку имате било каков проблем со објектот ќе нареди. Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн .

Детали

Бренд Име:
KEYDIY
Број На Модел На:
STC-70
предмети:
оем 4d-63 Transponder Чип
Тип:
Керамички
квалитет:
добро
Свеж

Избор на клиенти