.

.

New
Wholsesale Цена 10 коцки 3D Шминка Eyelash 0.10 мм В Навивам Природни Лажни Трепки Долги Лажни Трепките Мека Mink Трепки Продолжетоци

Wholsesale Цена 10 коцки 3D Шминка Eyelash 0.10 мм В Навивам Природни Лажни Трепки Долги Лажни Трепките Мека Mink Трепки Продолжетоци

DEN 863.00
DEN 959.04

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
Подетални Информации :
Име На Производ
Еден Eyelash Продолжување
Модел
SC-005
Материјал
Синтетички Влакна, Свила
Боја
Црна
Должина
6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Грубост
0.10 mm, со Должина 6,8,10,12 мм имаат акции. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!. Ако сакате други Навивам со други Дебелина со други Должина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да се прилагодите на нив за вас,нормално треба 7 до 12 дена,ви благодариме! Уште повеќе,ако сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,навивам,дебелина,должина,количините на редови.10 mm
Обликот
C навивам
Styple
3 Ракети Eyelash Продолжување
Производот Се Покаже :
За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или HK Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Напомена : цената на оваа страница е за 10 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 6mm*2 8мм*3,10 мм*2,12 мм*3 ви Благодариме!
Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.

Детали

Навивам:
C
Дебелина:
0.10 mm
Должина:
10 boxes 6mm, 10 boxes 8mm, 10 boxes 10mm, 10 boxes 12mm, Choose Size with PCS
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
ICONSIGN
Лажни Трепки Terrier:
Други
Големина:
14*9*3 cm
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
3 ракети
Лажни Трепки Стил:
Други
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Број На Модел На:
SC-005
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Тип:
Рачно Изработени Eyelash
Стил:
3 ракети
Материјал:
Синтетички Влакна, Свила
Должина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Обликот:
c навивам
боја:
Црна
Грубост:
0.10 mm
линија:
3 Линии
Свеж

Избор на клиенти