.

.

New
Eyeslashes 4D, Свила 4Roots 0.07 C Навивам Природни Индивидуални Лажни Лажно Mink Око Продолжување на трепките, Шминка

Eyeslashes 4D, Свила 4Roots 0.07 C Навивам Природни Индивидуални Лажни Лажно Mink Око Продолжување на трепките, Шминка

DEN 484.80

Стока
Достапно.


Korea Eyeslashes 4 D, Мека 0.07 Природни Индивидуални Лажни Fasle Mink Око Продолжување на трепките, Шминка, Фабрика трговија на Големо 4 D-5

Детали

Должина:
8mm, 10mm, 12mm, 13mm, remark length
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Големина:
4roots
Количина:
5lots
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
J. Y. D JUNYIDA
Број На Модел На:
лажни трепки
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Свеж

Избор на клиенти