.

.

New
10 ПАРЧИЊА Козметички четка спирала eyelash четка за eyelash продолжување eyelash чешел веѓа четка веѓа чешел лактот маскара четка

10 ПАРЧИЊА Козметички четка спирала eyelash четка за eyelash продолжување eyelash чешел веѓа четка веѓа чешел лактот маскара

DEN 287.00
DEN 337.92

Стока
Достапно.


Детали

Должина:
10pcs per lot
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Големина:
1lot
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Број На Модел На:
Мис.la mode
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
MISSLAMODE
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
10pcs/многу
Свеж

Избор на клиенти