.

.

New
Zoreya Сосема Нов уметнички алуминиумски цевки, со кристално Смола се справи со шминка четки за Жените Фондацијата Козметички четка алатка 711

Zoreya Сосема Нов уметнички алуминиумски цевки, со кристално Смола се справи со шминка четки за Жените Фондацијата Козметички

DEN 329.00
DEN 411.84

Стока
Достапно.


Zoreya Сосема Нов Уметнички Алуминиумски Цевки, со Кристално Смола се Справи со Шминка Четки за Жените Фондацијата Козметички Четка Алатка 711 Бренд : ZOREYA Предмет Тип : Шминка Четка Четка Материјали : Најлон Рачка Материјал : Алуминиум Ferrule+Пластични+Кристал Количина : 1pc Боја : Сребро се Користи со : Фондација Четка Вкупна Должина Приближно : 15.5 cm Апликација : Партија,Свадба,Подароци,Роденден,Годишнина Карактеристики : Пластична Рачка Со Кристално Внатре

Детали

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
ZOREYA
Големина:
15.5CM
Број На Модел На:
711
Рачка Материјал:
Пластични
Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
Фондацијата
Количина:
1
Материјал:
Најлон
боја:
sliver
вкупна должина:
15.5 cm
Тип На Објект:
Шминка Четка
Се Користи Со:
фондацијата четка
Рачка Материјал:
алуминиумска цевка+кристално
Четка Материјал:
најлон коса
Број На Модел На:
711
Пакет:
пластични навлегувањето
тежина за четка:
46.82 g
Свеж

Избор на клиенти