.

.

New
Индивидуални Трепките лажни трепки 8/10/12/mm мека садење eyelash продолжување Одлична имитација 8mm/10мм/12mm mink Око удари со камшик

Индивидуални Трепките лажни трепки 8/10/12/mm мека садење eyelash продолжување Одлична имитација 8mm/10мм/12mm mink Око удари

DEN 178.00
DEN 209.76

Стока
Достапно.


Бренд : ѕвезди бои
Должина : 8mm 9mm 10мм 11mm 12mm
Навивам : C
Мекост : меки природни
Материјали : свила
Боја : Црна
Опис на производот : кутија на иста должина(Секоја кутија содржи должина тип )
Гаранција за квалитет рок : 3 години.
Пакет Содржи :
1 X Лажни Eyelash (како вашиот избор)

Детали

Навивам:
C
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Количина:
1pcs
Големина:
11cmX5.5cmX1.5cm
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
XEB-008
Свеж

Избор на клиенти