.

.

New
Професионални 22pcs Шминка Четки Козметички Сет Прав Фондацијата Руменило Сенки Eyeliner Усна Убавината ја сочинуваат Четка Алатки

Професионални 22pcs Шминка Четки Козметички Сет Прав Фондацијата Руменило Сенки Eyeliner Усна Убавината ја сочинуваат Четка Алатки

DEN 308.00
DEN 362.40

Стока
Достапно.


22 Компјутери Шминка Четка Поставите Прав Фондацијата Сенки Eyeliner Усна Козметички Четка за Полнење Убавина Алатки Maquiagem Карактеристики : карактеристики е мека и нодуларен Погоден за одржување и поправка капацитет Лесен за употреба и преносни Големина се справи со legth-14.2 cm-16cm Предност Мека четка косата не се стимулира кожата, износот на косата богат, поединечно, со силна допир на прав и не е лесно да се одгледуваат бактерии. тоа е многу погодно да се одржи на четка рачка, се чувствуваат добро, лесен за употреба. Алуминиум има добра цврстина и тоа не е лесно да ' рѓа. Пакет : 22 парчиња сочинуваат четки
'

Детали

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
X44
Бренд Име:
MAANGE
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Количина:
22pcs
Свеж

Избор на клиенти