.

.

New
Бесплатен Превозот 20 коцки Популарен стил Бела 6 ракети eyelash Природни лажни C-форма рачно изработени од Синтетички Влакна Сингл на Eye lash

Бесплатен Превозот 20 коцки Популарен стил Бела 6 ракети eyelash Природни лажни C-форма рачно изработени од Синтетички Влакна

DEN 1949.00
DEN 2165.76

Стока
Достапно.

2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!. Ако сакате други Навивам со други Дебелина со други Должина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да се прилагодите на нив за вас,нормално треба 7 до 12 дена,ви благодариме! Уште повеќе,ако сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,навивам,дебелина,должина,количините на редови.10 mm, со Должина 6,8,10,12 мм имаат акции. Ви благодариме!
Примена На Метод
Физичките Ефекти

За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард на превозот и хонг конг Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден.
Напомена : цената на оваа страница е за 20 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 8mm*8,10 мм*7,12 mm*5 ви Благодариме!
Оваа eyelash е многу Популарна,нашите клиенти се допаѓа,Без разлика во Кина или во Странство,распродадени повеќе од 50000 коцки еден месец! Добредојдовте на редот!
Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0.

Детали

Навивам:
C
Дебелина:
0.10 mm
Должина:
20 trays 6mm, 20 trays 8mm, 20 trays 10mm, 20 trays 12mm, Choose Size with PCS
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
A-057
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
6 flares 3 lines 60 bunches
Количина:
најголемиот дел
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Свеж

Избор на клиенти