.

.

New
прозорци бесплатен превозот Висок Квалитет 50pcs 3d mink трепките природни влакна долги дебели волумен обновливи премиум екстензија вистински mink удари со камшик

прозорци бесплатен превозот Висок Квалитет 50pcs 3d mink трепките природни влакна долги дебели волумен обновливи премиум екстензија

DEN 7152.00

Стока
Достапно.


прозорци бесплатен превозот Висок Квалитет 50pcs 3d mink трепките природни влакна долги дебели волумен обновливи премиум екстензија вистински mink lashe s
50 пар/многу
Почитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓа
и да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микс
трговија на големо дека сте побарале.
инаку ќе го испратите Default
1/100% mink крзно
2/8 различни природни стилови
Од понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар
3/Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .
100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалерген
Нежно четки & собрани суровост-слободен Сибирскиот Mink Коса
Направени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно
- Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа
Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен
Погодни за причинско-последична или партија шминка
Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
- Може да се употребуваат кога се применува со нега
Лепак не е вклучена
Насоки на Употреба :
Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета
Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
- Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
.

Детали

Должина:
mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
10000
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Големина:
mink eyelash
Број На Модел На:
AFM00453
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Свеж

Избор на клиенти