.

.

New
Jessup Висок Квалитет на Материјалите Професионални Лицето четка Шминка четки Алатки Усна Четки 316

Jessup Висок Квалитет на Материјалите Професионални Лицето четка Шминка четки Алатки Усна Четки 316

DEN 236.00
DEN 253.44

Стока
Достапно.

Ние ќе ви помогнат и да организира инспекција нашата обработка на линкот.1 cm
Се справи со тип : Дрво Коса тип : Влакна
Се користи за контролирани кармин апликацијата што доаѓа со метална маска
Плаќање Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа. Ако имате било каков проблем, ве молиме оставете порака за да ни даде ,ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа, а исто така да прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Па ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред исплата.Сите се врати ставки мора да се врати со неа е оригинално пакување и додатоци.Ние сме од Jessup compay.
П : Може да се продава на големо цена? A : Да,ако вашата цел е над 20 поставува едно време.Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки,Или да го замени објект за вас . Ако сте незадоволни со нашите предмети,прво ве молиме контактирајте со нас ,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.
Ruturns Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција ,не ја покривајте времиња кои биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма.
П : јас воопшто не се добие мојата пакети,што треба да направам? A : Pls контакт со нас преку Aliexpress порака прво. Исто така ,одложувањето или неуспех испорака, понекогаш е предизвикана од политиката на различните обичаи, на пример ,ласерски покажувач е неприфатливо во некои земји.

Детали

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
Jessup
Материјал:
висок квалитет на материјалите
Количина:
1
Големина:
1pcs
Рачка Материјал:
Дрво
Четка Материјал:
Најлон,Синтетички Влакна
Се Користи Со:
усна
Број На Модел На:
316-Усна четка
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти