.

.

New
Жените, 5 Пар/1 Кутија Луксузни 3D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Природни Партија Око Шминка 2U1018

Жените, 5 Пар/1 Кутија Луксузни 3D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Природни Партија Око Шминка 2U1018

DEN 128.00
DEN 172.80

Стока
Достапно.

Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена. Не фактура или приемот се вклучени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Луксузна 3 D Лажни Трепките Меки Лента Трепки Долги Физички Лица
За нашите производи :
100% Сосема нов
Повеќето Модерни 3 D Стил Вештачко Крзно Лажни Трепки
Изработени од Вештачко Крзно, Живописни и Сјајна и Долг животен век
Секој Пар на Нашата 3 D Трепките се Рачно изработени од страна на Нашите Работници
Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
За лице и за секојдневна употреба
Одговара на вашиот каузална и партија шминка
Лесно да се Примени и нема да и Наштетат на Вашите Очи
Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно
Упатство за Употреба :
Внимателно отстранете трепките од случајот.

Детали

Бренд Име:
OutTop
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
1 Кутија Луксузни 3D Лажни удари со камшик
Големина:
full size
Количина:
1 парови
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Пол:
Жените
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти