.

.

New
Бесплатен Превозот 10 коцки Топла продаде производ увоз 8 ракети eyelash природни лажни Синтетички Влакна јазол Eyelash Продолжување 60 гроздови

Бесплатен Превозот 10 коцки Топла продаде производ увоз 8 ракети eyelash природни лажни Синтетички Влакна јазол Eyelash Продолжување

DEN 994.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

10 mm, со Должина 8,10,12 мм имаат акции.
Напомена : цената на оваа страница е за 10 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 8mm*3,10 мм*3,12 мм*4 ви Благодариме!
8 ракети,увоз материјал,со висок квалитет и ниска цена!

Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам C со Дебелина 0. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. Ви благодариме!
Примена На Метод
Физичките Ефекти

За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или HK Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ако сакате други Навивам со други Дебелина со други Должина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да се прилагодите на нив за вас,нормално треба 7 до 12 дена,ви благодариме! Уште повеќе,ако сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,навивам,дебелина,должина,количините на редови.

Детали

Дебелина:
0.10 mm
Должина:
10 trays 8mm, 10 trays 10mm, 10 trays 12mm, Choose Size with PCS
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
JBK-800
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Големина:
8 flares 3 lines 60 bunches
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Свеж

Избор на клиенти