.

.

New
NAGARAKU ЈП материјалот дише и анти-алергија лесно солза од око ленти за калемење лажни eyelash подобро од хартија ленти

NAGARAKU ЈП материјалот дише и анти-алергија лесно солза од око ленти за калемење лажни eyelash подобро од хартија ленти

DEN 342.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


Можеби вака производи :

материјал : ЈП Должина : 900cm ширина : 1.2 см дијаметар : 5.2 cm трговија на големо количество : 5 ролни, 10 ролни, 14 ролни, 24 ролни предности : дише , лесно солза, анти-алергија, ЈП материјал

Детали

Должина:
10 rolls, 14 rolls, 24 rolls, 5 rolls
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Број На Модел На:
NAGARAKUT01
Големина:
9m
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Бренд Име:
NAGARAKU
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Количина:
500
Свеж

Избор на клиенти