.

.

New
Европската Freeshipping сонцето сенка плови водоотпорен СТП сенка нето lona став toldo крошна отворено пергола gazebo градина покрие awning

Европската Freeshipping сонцето сенка плови водоотпорен СТП сенка нето lona став toldo крошна отворено пергола gazebo градина

DEN 6624.00

Стока
Достапно.


Доколку има доцнење .
Се надеваме дека ќе остави Позитивни Повратни информации и да се Потврди приемот кога ќе го добиете производот
ДОН Зона
Донесе среќа во вашиот живот
Ние продаваме сите видови на производи, се собираат сè што ви треба
.тие се големи меѓународната логистика. анти-стареењето / анти-УВ.
Температурата во голема мера намалени
анти-ув сончање УВ(90%-95%)
Убава, практични, заштита на животната средина
Со користење на опсег е многу широк
На балкон, двор, паркинг
Градина, вила, отворено
На базен, плажа,парк
Сонцето сенка, топлинска изолација, водоотпорен, дише, кул
Дизајнот на лак.
Одберете делови што треба, и купување на правото количина
Превозот :
превозот за сите краишта на светот.
Форма : На плоштад
На високо - одделение P U водоотпорен полиестер платно
Применливи наврати :
сенка плови , базен , двор , паркинг (надворешен , балкон
двор , градина , паркинг ,
Силна практична
Јас да изберете било која големина било која форма и на било која боја за вас. Топ одделение водоотпорен материјал.
Други совети :
Ние не се претпостави давачки и увозните даноци.
Референца време : 7 до 10 дена.
Нашиот систем default коса DHL, Fedex, EMS. За да се подобри квалитетот на животот и уметнички вкус.
1, прв од сите, што се планира локацијата на инсталацијата, и се утврдува фиксен гром 2, а потоа фиксна сенка плови секој агол 3, заврши инсталацијата answer : ___________________________ Note : Кога инсталацијата, ве молиме да се направи целосна употреба на околните згради, како што се ѕидови, куќи, дрвја, телефонски столбови, со јаже фиксна тесни.

Детали

Тип:
Сенка Плови & Куќиште Мрежи
Плови По Завршувањето:
СТП Обложени
Број На Модел На:
водоотпорен сонцето сенка плови
Бренд Име:
OSIMLEAD
Плови Материјал:
СТП водоотпорен полиестер платно
Име:
виси сонцето сенка плови
боја:
бела/taupe/жолта/портокал/сино/зелено/red/сива
Тежина:
2.1 KG
Големина:
3m*4m
Засенчување го оценувате:
95%
Водоотпорен го оценувате :
100%
Функција:
сонцето сенчење , rainproof , uv заштита, водоотпорен
Каде што се користи:
На балкон, двор, базен, отворен, градина, паркинг, courty
Инсталација:
бесење со јаже
Обликот:
плоштад ( Лак работ дизајн )
Свеж

Избор на клиенти