.

.

New
Момчињата Есен Јакни Мајка Син Тимови Мајка и Ќерка Облека Девојки Јакна Деца Тигар Семејство Двојките Појавување на Облека Грб

Момчињата Есен Јакни Мајка Син Тимови Мајка и Ќерка Облека Девојки Јакна Деца Тигар Семејство Двојките Појавување на Облека Грб

DEN 1405.00
DEN 1405.44

Стока
Достапно.

Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Потоа додадете во количката. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
ЗА ГОЛЕМИНА
Големина /запис
должина (cm)
градите (cm)
ракав (cm)
рамо(cm) девојка 12 M/2 T
36 64 38 28
девојка 2/4 T
41
70
42
30
девојка 4/6 T
46
76
46
32
девојка 6/8 T
51
82
50
34
девојка 58/10 T
56
88
54
36 мајка една големина 59 102 56 41 татко големина M 113 66 61 44 татко големина L 68 118 63 46 татко големина XL
71 123 64 48
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време. Тоа обично трае 5-8days за испорака. Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.

Детали

Големина:
dad M, dad L, dad XL, mom one size in 65kg, 12M, 18M, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
глава портрет
[a] пигмент:
Сино, Војска Зелена
Категории на производи:
родител-дете
ткаенина име:
[] полиестер влакна
Применливи Луѓе:
Family Пакет
Главните состојки ткаенина:
Полиестер влакна (полиестер)
елемент:
родител-потомци
За сезоната:
Пролет и есен, зима, есен
Родител-дете категорија:
Overcoat
NO:
CNY&7
Свеж

Избор на клиенти