.

.

New
2017 Есен Мајка и Ќерка Фустани за Свадба Облека Девојки Долг Ракав Туту Фустан од Чипка Пеперутка Мама и Бебе Принцеза Фустан.

2017 Есен Мајка и Ќерка Фустани за Свадба Облека Девојки Долг Ракав Туту Фустан од Чипка Пеперутка Мама и Бебе Принцеза Фустан.

DEN 1001.00
DEN 1001.28

Стока
Достапно.

Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Тоа обично трае 5-8days за испорака. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
ЗА ГОЛЕМИНА
Големина /запис
должина (cm)
градите (cm)
половината (cm)
рамо(cm)
девојка 4 T
54
60
57
девојка 5/6 T
59
64
60
девојка 7/8 T
63 66 63
девојка 9/10 T 67 71 75
девојка 11/12 T 72 75 70
мајка големина S
87
42
36 35 мајка големина M 90 44. Потоа додадете во количката. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми.5 36 мајка големина L 93 47 41 37 мајка големина XL 96 49. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.

Детали

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 12T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Фустани
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
Чиста боја, цвет
Стоки категорија:
На самото место
боја:
Долги ракави, розова, долги ракави, бела
Категории на производи:
Со деца
Главните состојки ткаенина:
Памук
Ткаенина технологија:
Мека рачка, се свитка
Стил:
европа и америка
Родител-дете облека категорија:
(здолниште) здолниште
NO:
CNY&4
Свеж

Избор на клиенти