.

.

New
Bluetooth4.0 Selfie Држи Фотографија Универзална Tripod Monopod Selfies се Држиме за Android Смартфон iphone IOS

Bluetooth4.0 Selfie Држи Фотографија Универзална Tripod Monopod Selfies се Држиме за Android Смартфон iphone IOS

DEN 661.92

Стока
Достапно.

0 - Може да биде продолжен за да 75см - Изградена-во 100m Ah батерија Li-ion батерија Забелешка : Ние нудиме на Микро USB интерфејс кабел Главно Компатибилен со HTC 8 X,HTC,Nokia,Blackberry,Xperia Z3,Samsung Галакси S3 I9300,Галакси Забелешка 4,Samsung Galaxy Note 3,Samsung Забелешка 5,HTC One М9,LG,Sony Ericsson,Motorola,Универзална,Samsung S6,i Phone 5/5 S,i Phone 6,i Phone 6 Плус,i Phone 6 S,Nokia Lumia 920/820,Google Nexus 4/5,i Phone 4/4 S,i Phone 5 C,Галакси Забелешка 2 N7100,Samsung S6 Работ,Samsung S6 Работ Плус,Samsung Галакси S5,Samsung Galaxy S4 i9500 Карактеристики Со Кабел,Selfie Стап,со Bluetooth,со Tripod,со Далечинска Контрола Компатибилен на Системот Верзија на Android 4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Оваа функција е само за Samsung мобилни телефони и таблет компјутери - Bluetooth Верзија : 4.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Безжична Bluetooth 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или повратни информации.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 25-45 работни дена во зависност од земјата доставени до. Од друга страна, ако мислите дека ние не се постигне тоа ниво на перформанси, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт, како и.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.

Детали

боја:
Сина, Црна, Црвена Роза
Бренд Име:
CHENFEC
Пакет:
Yes
Макс Extened Должина (mm):
900
Тежина (g):
200
Конфигурирани за(Прилагодување):
Паметни телефони
Поддршка За Далечинска Контрола:
Yes
Материјал:
Алуминиум
комуникација:
Bluetooth
Укината Должина (mm):
190
Број На Модел На:
боја tripod Selfie Стапови
Свеж

Избор на клиенти